Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 79

Michael von Munkacsy

(Munkacs 1844-1900 Enderich/ Bonn)
Musikabend im privaten Salon, Studie, Öl auf Leinwand, 38,5 x 46,5 cm, beschädigt, restauriert, gerahmt, (Rei)

Gutachten Dr. Gabor Bellak, Oktober 2018 vorhanden.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.02.2021 - 15:17

Dosažená cena: **
EUR 16.550,-
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-

Michael von Munkacsy

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:17
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021