Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 80

Franz Lefler

(Langenbrück 1831-1898 Weißenbach)
Abundantia, Allegorie des Wohlstandes, signiert F. Lefler, Öl auf Leinwand, 44 x 121 cm, gerahmt, (KN)

Provenienz:
Privatbesitz Wien.

18.02.2021 - 15:13

Dosažená cena: **
EUR 8.320,-
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Franz Lefler

Provenienz:
Privatbesitz Wien.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:13
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021