Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 87

Viktor Frisch

(Wien 1879-1939 New York)
"Une petite Eve", betitelt, signiert und datiert Viktor Frisch 1904, Öl auf Leinwand, 74,5 x 58 cm, gerahmt, leicht beschädigt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.02.2021 - 15:14

Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 3.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.500,-

Viktor Frisch

(Wien 1879-1939 New York)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:14
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021