Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 102

Marie (Mizzi) Wunsch

(Wien 1862-1898 Meran)
Mädchenportrait und Knabenportrait, Mädchenportrait undeutlich signiert W..., Knabenportrait signiert M. Wunsch, Öl auf Holz, je ca. 29,5 x 19,5 cm, gerahmt, (2) (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

18.02.2021 - 15:16

Odhadní cena:
EUR 5.000,- do EUR 7.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 5.000,-

Marie (Mizzi) Wunsch

(Wien 1862-1898 Meran)

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:16
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021