Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 105

Heinrich Tomec

(Prag 1863-1928 Wien)
Hirsch in weiter Landschaft mit Windbruch, signiert, datiert Tomec 1894, Öl auf Leinwand, 65 x 111,5 cm, gerahmt (Rahmen leicht beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.02.2021 - 15:17

Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Heinrich Tomec

(Prag 1863-1928 Wien)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:17
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021