Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 106 -

Josef Schmitzberger

(München 1851-1936)
Winterliche Begegnung, signiert, bezeichnet J. Schmitzberger München, Öl auf Leiwnand, 61 x 74,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.02.2021 - 15:17

Dosažená cena: **
EUR 2.072,-
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Josef Schmitzberger

(München 1851-1936)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:17
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021