Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 111 -

Wilhelm Lorenz *

(Köln 1901-1981)
Enten in Winterlandschaft, signiert Willi Lorenz, sowie rückseitig signiert, Öl auf Leinwand, 40,5 x 60,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.02.2021 - 15:18

Dosažená cena: **
EUR 1.813,-
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 1.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Wilhelm Lorenz *

(Köln 1901-1981)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:18
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021