Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 120

Erwin Kettemann *

(München 1897-1971 Tegernsee)
"Winterabend in der Spielmannsau b. Oberstdorf m. Kratzer u. Trettachspitze", laut rückseitiger Betitelung, signiert E. Kettemann Mchn., Öl auf Leinwand, 60 x 80 cm, gerahmt, (KN)

Provenienz:
Privatbesitz Deutschland.

18.02.2021 - 15:19

Dosažená cena: **
EUR 1.920,-
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Erwin Kettemann *

(München 1897-1971 Tegernsee)

Provenienz:
Privatbesitz Deutschland.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:19
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021