Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139 -

Emil Volkers

(Birkenfeld 1831-1905 Düsseldorf)
Grauer Schimmel im Stall, signiert, datiert E. Volkers 1909, Öl auf Holz, 24 x 32 cm, gerahmt, (JP)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.02.2021 - 15:22

Dosažená cena: **
EUR 4.921,-
Odhadní cena:
EUR 2.800,- do EUR 3.600,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.800,-

Emil Volkers

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:22
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021