Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 151 -

Julius Pollak

(Wien 1845-1920)
Dachshunde, signiert, datiert Julius Pollak 1898, sowie monogrammiert, datiert J. P. 1897. Wien., rückseitig auf altem Etikett bezeichnet Jul. Pollak Graz Murplatz No. 9, Dachshunde, Öl auf Holz, 24,5 x 18 cm, gerahmt, (JP)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.02.2021 - 15:24

Dosažená cena: **
EUR 2.590,-
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.600,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Julius Pollak

(Wien 1845-1920)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:24
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021