Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 152

Heywood Hardy

(Chichester 1842-1933 West Sussex)
Bildnis eines Mädchens im blauen Kleid mit blauer Masche im Haar, signiert, datiert Heywood Hardy 1916, Öl auf Leinwand, 40,5 x 33 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.02.2021 - 15:24

Dosažená cena: **
EUR 2.560,-
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Heywood Hardy

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:24
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021