Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 154

Künstler um 1900

Junge Frau vor einem Spiegel stehend, rückseitig handschriftlich bezeichnet Duchamel (Gaston Pierre Duhamel 1882-1965),
Öl auf Leinwand, 53 x 39 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt), (W)

Provenienz:
Dorotheum Wien, 5. Dezember 1912, Los 393;
Privatsammlung Wien.

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

18.02.2021 - 15:25

Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Künstler um 1900

Provenienz:
Privatsammlung Wien.

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:25
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021