Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 156 -

Hermann Kern

(Liptoujvar 1838-1912 Maria Enzersdorf)
Der Geigenbauer, "Wo fehlts", rückseitig betitelt, signiert H. Kern, Öl auf Holz, 47 x 30,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.02.2021 - 15:25

Dosažená cena: **
EUR 2.590,-
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Hermann Kern

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:25
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021