Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 157

Hans Zatzka

(Wien 1859-1945)
Reiches Blumenstillleben mit Blaumeise vor einer weiten Landschaft, signiert H. Zatzka fecit, rückseitig bezeichnet H. Zatzka, Öl auf Leinwand, 80,5 x 62,5 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt), beschädigt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.02.2021 - 15:27

Dosažená cena: **
EUR 4.864,-
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 1.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Hans Zatzka

(Wien 1859-1945)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:27
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021