Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 165

Dominique-Hubert Rozier

(Paris 1840-1901)
Ein Rosenbouquet auf einem Damasttuch liegend, signiert Dominique Rozier, Öl auf Leinwand, 60 x 75 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

18.02.2021 - 15:26

Odhadní cena:
EUR 3.200,- do EUR 3.600,-
Vyvolávací cena:
EUR 3.200,-

Dominique-Hubert Rozier

(Paris 1840-1901)

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:26
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021