Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 171

Carl Joseph Kuwasseg

(Triest 1802-1877 Nanterre)
Venedig, Fischerboote vor den Toren Venedigs, beide Bilder monogrammiert C. K., ein Bild monogrammiert, datiert C. K. f (18)56, Öl auf Holz, je ca. 25x 40,5 cm, gerahmt, (2) (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

18.02.2021 - 15:27

Dosažená cena: **
EUR 14.050,-
Odhadní cena:
EUR 10.000,- do EUR 14.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 10.000,-

Carl Joseph Kuwasseg

(Triest 1802-1877 Nanterre)

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:27
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021