Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 175

Ugo Flumiani

(Triest 1876-1938)
Rialtobrücke in Venedig, signiert U. Flumiani, Venezia, Öl auf Platte, 50 x 39 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.02.2021 - 15:28

Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Ugo Flumiani

(Triest 1876-1938)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts
Datum: 18.02.2021 - 15:28
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021