Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 180

Rudolf Ernst Marcic *

(Litija 1882-1960 Lovran)
Fischer auf ruhiger See im Abendlicht, signiert R. Marcic, Öl auf Leinwand, 42,5 x 94 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.02.2021 - 15:29

Dosažená cena: **
EUR 1.408,-
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Rudolf Ernst Marcic *

(Litija 1882-1960 Lovran)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:29
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021