Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 189

Erich Mercker *

(Zabern, Saverne 1891-1973 München)
Im Hamburger Hafen, rückseitig betitelt und Etikett Kunsthaus Bühler, signiert, bezeichnet E. Mercker Mchn, Öl auf Leinwand, 60 x 80 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.02.2021 - 15:30

Dosažená cena: **
EUR 2.304,-
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Erich Mercker *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:30
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021