Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191 -

Detlev Nitschke *

(Berlin 1935 geb.)
Boulevard Cafe, signiert Nitschke, Öl auf Leinwand auf Holz, 30 x 40 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.02.2021 - 15:31

Dosažená cena: **
EUR 8.418,-
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Detlev Nitschke *

(Berlin 1935 geb.)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:31
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021