Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195 -

Carl Franz Emanuel Haunold

(Wien 1832-1911)
"Ansicht vom Schloß Wimsbach gegen das Höllengebirge und dem Traunstein", rückseitig alt handschriftliche betitelt,"nach der Natur gemalt v. Carl Haunold, Juli 1877", signiert, datiert Haunold 1877, Öl auf Leinwand, 32 x 62,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.02.2021 - 15:37

Dosažená cena: **
EUR 4.403,-
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-

Carl Franz Emanuel Haunold

(Wien 1832-1911)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:37
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021