Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 202

Gustav Maria Jäger (Jaeger)

(Wien 1835-1861)
Motiv aus dem Etschtal, Südtirol, signiert, undeutlich datiert Jaeger (1)857 oder (1)858, rückseitig Ausstellungsetikett 1858, Nr. 62, Öl auf Leinwand, 88 x 130 cm, gerahmt, (Rei)

Ausgestellt:
Österreichischer Kunstverein, November/Dezember 1858, Nr. 62, Motiv aus dem Etschthale.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.02.2021 - 15:33

Dosažená cena: **
EUR 5.760,-
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Gustav Maria Jäger (Jaeger)

(Wien 1835-1861)

Ausgestellt:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:33
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021