Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 204

Josef Thoma

(Wien 1828-1899)
Blick auf den Golf von Neapel vom Stadtteil Vomero aus gesehen, signiert J. Thoma, Öl auf Leinwand, 50 x 81,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.02.2021 - 15:33

Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Josef Thoma

(Wien 1828-1899)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:33
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021