Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 211

Jacobus Johannes van Poorten

(Deventer 1841-1914 Hamburg)
Abendliche Waldlandschaft, signiert J. J. van Poorten, Öl auf Leinwand, 86,5 x 140 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.02.2021 - 15:34

Dosažená cena: **
EUR 2.304,-
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Jacobus Johannes van Poorten

(Deventer 1841-1914 Hamburg)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:34
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021