Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 217

Carl Julius Emil Ludwig

(Römhild 1839-1901 Berlin)
Wendelstein im Mangfalgebirge in den bayrischen Alpen, signiert, datiert C. Ludwig Wendelstein 1/9 (18)96, Öl auf Leinwand, 47 x 64 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.02.2021 - 15:35

Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

Carl Julius Emil Ludwig

(Römhild 1839-1901 Berlin)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:35
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021