Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 219

Osteropäischer Künstler um 1920

Schlittenpartie, schwache Signaturreste, Öl auf Leinwand, 60 x 77 xm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.02.2021 - 15:35

Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 1.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:35
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021