Eugen Jettel
(Johnsdorf 1845-1901 Lussingrande)
Allee in der Bretagne, um 1896, signiert Eugène Jettel, Bleistift, Aquarell, Deckweiß auf Naturpapier, 40 x 46 cm, gerahmt, (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
18.02.2021 - 15:37
EUR 1.400,- do EUR 2.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Eugen Jettel
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Aukce: | Obrazy 19. století |
Datum: | 18.02.2021 - 15:37 |
Prohlídka: | 08.02. - 18.02.2021 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 5.000,- do EUR 7.000,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,-