Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036863/0027

Andachtsbild, Alpenländisch, 18./19. Jahrhundert

Muttergottes mit Kind, Öl auf Holz, Goldgrund, jeweils Kronen als Metallapplikation, ca. 22 x 16,5 cm, beschädigt, gerahmt

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-27

28.01.2021 - 15:25

Vyvolávací cena:

+43-662-871671-27

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 28.01.2021 - 15:25
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online