Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039015/0001

Peter Apolonius Etzer *

(Zell am See 1944 geb.) Burg Golling, signiert unten rechts: Peter A. Etzer, Holzschnitt auf Bütten, Nr. 138/200, Stockgröße ca. 34 x 40 cm, Bildausschnitt ca. 41,5 x 47 cm, Passepartout, Wechselrahmen

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

28.01.2021 - 15:17

Vyvolávací cena:

Peter Apolonius Etzer *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 28.01.2021 - 15:17
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online