Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039045/0003

Carl Heinrich Walter Kühn *

(Innsbruck 1895-1970) Liegender weiblicher Rückenakt, monogrammiert und datiert unten rechts: C. H. W. K. (19)62, Öl auf Pressplatte, ca. 64,5 x 98,5 cm, Leistenrahmen, leichte Kratzspuren, oben alte Fixierungslöcher, etwas verzogen

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

28.01.2021 - 15:10

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Carl Heinrich Walter Kühn *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 28.01.2021 - 15:10
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online