Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039017/0002

Peter Paul Morandell *

(Bozen 1901-1976 Innsbruck) Blick auf eine wohl oberitalienische Stadt, signiert und datiert unten links: P. Morandell 1965, Öl auf Leinwand, ca. 50,5 x 60,5 cm, Leinwand wellig, Rahmen beschädigt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

28.01.2021 - 15:14

Vyvolávací cena:

Peter Paul Morandell *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 28.01.2021 - 15:14
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online