Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039124/0001

Luis Alton *

(Krumau 1894-1972 Innsbruck) Alter bärtiger Mann mit Pfeife, signiert unten rechts, L. Alton, Öl auf Pressplatte, ca. 40,5 x 35 cm, gerahmt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

28.01.2021 - 15:14

Vyvolávací cena:

Luis Alton *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 28.01.2021 - 15:14
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online