Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039256/0003

Albin Müller-Rundegg *

(Obermais bei Meran 1891-1975 Salzburg) Alte Glan mit Staufen, signiert unten rechts: Albin Müller Rundegg, rückseitig bezeichnet, Öl auf Karton, ca.31,5 x 40 cm, gerahmt, verschmutzt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

28.01.2021 - 15:15

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Albin Müller-Rundegg *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 28.01.2021 - 15:15
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online