Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-108535/0027

Engelsköpfchen vor Ornamenten,

im Stil der Renaissance 19. Jh., Weichholz geschnitzt, neu gefasst und vergoldet, 27 x 19 cm, Fassungsschäden, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

28.01.2021 - 15:09

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 28.01.2021 - 15:09
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online