Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-108535/0018

Paar kleine Putti,

19./20. Jh., Holz geschnitzt, polychrom gefasst und vergoldet, Höhe 10 cm, Alters- und Fassungsschäden, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

28.01.2021 - 15:10

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Paar kleine Putti,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 28.01.2021 - 15:10
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online