Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-108595/0001

Madonna mit Kind,

20. Jh., in gotisierendem Stil, Lindenholz geschnitzt, rückseitig gehöhlt, polychrom gefasst und Vergoldet, Höhe 902 cm, Schwundrisse, kleine Fassungsschäden, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

28.01.2021 - 15:11

Vyvolávací cena:

Madonna mit Kind,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 28.01.2021 - 15:11
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online