Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-108535/0021

Doppel-Engelskopf vor Muschel,

19. Jh., Lindenholz geschnitzt, polychrom gefasst und vergoldet, 24 x 20 cm, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

28.01.2021 - 15:05

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 28.01.2021 - 15:05
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online