Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-108166/0003

Hl. Johannes,

alpenländisch Mitte 18. Jh., Holz vollrund geschnitzt, polychrom gefasst, auf Sockel montiert, Gesamthöhe 45 cm, Fassungsschäden, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

28.01.2021 - 15:02

Vyvolávací cena:

Hl. Johannes,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 28.01.2021 - 15:02
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online