Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-106730/0022

Hl. Maria,

20. Jh., stehend über der Weltkugel, Holz geschnitzt, farbig gefasst und vergoldet, Höhe 75 cm, Bildhauer Adolf Mittermaier, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

28.01.2021 - 15:07

Vyvolávací cena:

Hl. Maria,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 28.01.2021 - 15:07
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online