Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-108176/0009

Stehender Heiliger,

Michael?, Spanien oder Kolonie Ende 18. Jh., Holz geschnitzt, polychrom gefasst und vergoldet, Glasaugen, Höhe 44 cm, Altersschäden, Attribute und ein Finger fehlen, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

28.01.2021 - 15:21

Vyvolávací cena:

Stehender Heiliger,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 28.01.2021 - 15:21
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online