Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-108176/0002

Hl. Maria,

Kolonialstil 19. Jh., Maria mit geneigtem Haupt, Holz geschnitzt, polychrom gefasst, Glasaugen, Höhe mit Sockel 36,5 cm, Alters- und Fassungsschäden, Hände fehlen, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

28.01.2021 - 15:11

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hl. Maria,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 28.01.2021 - 15:11
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online