Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107014/0001

Pieta,

Niederösterreich Ende 18. Jh., Lindenholz vollrund geschnitzt, polychrom gefasst und vergoldet, Strahlenkranz und Stern auf der Brust Metall, Höhe 46 cm, Altersschäden, (MC).

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

28.01.2021 - 15:03

Dosažená cena: **
EUR 650,-
Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Pieta,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 28.01.2021 - 15:03
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online