Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-108406/0010

Zettel-Klemme in Form eines Hahn Kopfes,

Bronze farbig staffiert, berieben, 17 x 8 cm, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

27.01.2021 - 15:12

Dosažená cena: **
EUR 170,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 27.01.2021 - 15:12
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online