Čís. položky 139-108391/0004

Spiegel,

Spiegel, - Starožitnosti

20. Jh., Rahmen Holz ölvergoldet, 49 x 74 cm, Altersschäden, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

27.01.2021 - 15:03

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Spiegel,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.01.2021 - 15:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online