Čís. položky 301-461436/0001

Brillantring zus. ca. 1,90 ct

Brillantring zus. ca. 1,90 ct - Diamonds Only

Weißgold 585, RW 52, 6,8 g, mit Innengravur, Tragespuren øg7

10.02.2021 - 15:06

Dosažená cena: **
EUR 1.664,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Brillantring zus. ca. 1,90 ct

Aukce: Diamonds Only
Typ aukce: Online aukce
Datum: 10.02.2021 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online