Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022646/0010

Karl Korab *

(Falkenstein 1937 geb.) Häuser im Waldviertel, signiert und datiert K. Korab (19)78, Radierung, Nr.84 von 100 nummerierten Abzügen, Passep., vergl., gerahmt,

01.02.2021 - 10:32

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Karl Korab *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 01.02.2021 - 10:32
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online