Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022646/0006

Monogrammist SH

Komposition, monogrammiert und datiert SH (19)80, Mischtechnik auf Papier, 24,5 x 40 cm, Passep., vergl., gerahmt,

01.02.2021 - 10:33

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Monogrammist SH

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 01.02.2021 - 10:33
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online