Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022593/0002

Wolfgang Hutter *

(Wien 1928-2014), ohne Titel, signiert u. datiert "Hutter (19)74", Radierung, nummeriert"D181/200", ca. 38 x 43 cm, verglast, geahmt, wellig , fleckig

01.02.2021 - 10:21

Vyvolávací cena:

Wolfgang Hutter *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 01.02.2021 - 10:21
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online