Josef Holoubek
(1892-1967) Gurk(?), signiert J. Holoubek,Öl auf Platte, 50 x 70 cm, gerahmt,
01.02.2021 - 10:32
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Josef Holoubek
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 01.02.2021 - 10:32 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Položky z jiných aukcí
- Damenring
- Altschliffbrillantsolitär Ring ca. 0,50 ct