Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022646/0004

Josef Holoubek

(1892-1967) Gurk(?), signiert J. Holoubek,Öl auf Platte, 50 x 70 cm, gerahmt,

01.02.2021 - 10:32

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Josef Holoubek

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 01.02.2021 - 10:32
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online