Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022725/0002

Künstler um 1900

, "Canale Grande in Venedig", signiert "F. Rolf", Öl auf Leinwand, ca. 37 x 58 cm, gerahmt, Alters- u. Restaurierungsspuren

01.02.2021 - 10:25

Dosažená cena: **
EUR 550,-
Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 01.02.2021 - 10:25
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online